Piasek i czarnoziem

Nasza firma świadczy usługi transportowe w zakresie dostawy takich materiałów jak piasek oraz czarnoziem. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych materiałów, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Oferowany piasek to: piasek kopalniany, piasek sortowany, piasek do wylewek, piasek na tynki, piasek do piaskownic, piasek kwarcowy, mieszanka piaskowo – żwirowa.

Piasek wydobywany bezpośrednio. Znajduje zastosowanie: obsypywanie i zasypywanie fundamentów, na podbudowę, do zagęszczeń, na podwyższenie terenu.

Oferowany czarnoziem inaczej zwany ziemią ogrodową. Prowadzimy sprzedaż ziemi ogrodowej będący mieszanką ziem polnych z humusem. Zależnie od Państwa potrzeb, proponujemy ziemię przesiewaną i nieprzesiewaną. Pierwszy wariant doskonale nadaje się do zakładania trawników, pod uprawę oraz do wyrównania terenu. Oferujemy czarnoziem, który jest najbardziej urodzajną glebą, wybieraną przez szkółki leśne, stosowaną pod uprawy i przy zakładaniu trawników ogrodowych.

Piasek i czarnoziem dostarczamy własnym transportem na terenie Szczecina i powiatów ościennych.

Ceny w zależności od pory roku, mogą się nieznacznie różnić od prezentowanych w tabeli. Wszelkich aktualnych informacji udzielimy telefonicznie prosimy dzwonić do nas.

Rodzaj materiałuCena
– czarnoziem 1t50 zł
– piasek 1t40 zł
– transport wg. indywidualnej wyceny

Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie Wszystko zależne jest od ilości zamówionego materiału.